חינוך

היכל הספורט "מוריה"

בסמוך לבי"ס "נחשונים" החדש, שיוקם בשכונת מוריה, ייבנה אולם ספורט שכונתי אשר ישמש הן את ביה"ס והן את כלל תושבי העיר כדוגמת היכל הספורט ברחוב העצמאות. במקום יתקיימו חוגים, פעילויות, תחרויות ספורטיביות ואירועים.

לפרטים נוספים לחצו כאן
 

מוזיאון השואה והגבורה

אירנה וקובה וודיסלבסקי (ז"ל), הם שני ניצולי שואה שהקדישו את זמנם ואת משאביהם האישיים להפיכת ביתם הפרטי למוזיאון השואה באריאל. הזוג הזה עבר את זוועות השואה ושניהם ראו חשיבות רבה בהעברת הזכרונות לדורות הבאים. אירנה ממשיכה לארח במוזיאון מבקרים רבים וקבוצות בגילאים שונים. המוזיאון זקוק להוספת חדר ממ"ד שיהיה מצויד במערכת מיזוג אוויר, אשר תשמור על טמפרטורת חדר קבועה כדי שארכיון והמיצגים המקוריים במוזיאון יישמרו לאורך זמן.

לפרטים נוספים לחצו כאן
 

חבילות "בחזרה לבית הספר"

סיוע למשפחות שלא יכולות לרכוש לילדיהם את המוצרים הבסיסיים לקראת חזרה לבית הספר, כמו למשל ספרי לימוד, ציוד וכלי כתיבה, חולצות ביה"ס וכו'.

לפרטים נוספים לחצו כאן
 

מלגות לסטודנטים

מדי שנה קרן אריאל לפיתוח מעניקה לסטודנטים לתואר ראשון תושבי העיר מלגות. לצורך קבלת המלגה על הסטודנטים  לעמוד בקריטריונים מוגדרים מראש וכן לקחת חלק בפעילות התנדבותית למען הקהילה.

לפרטים נוספים לחצו כאן
 

שדרוג מערכות מחשוב במוסדות חינוך

באריאל כל צוות החינוכי מצויד במחשבים ניידים, שמאפשרים לייעל את שיטות ההוראה. על מנת לאפשר יישום מלא של שיטות הוראה עדכניות, אגף החינוך בסיוע הקרן, נמצא בעיצומו של תהליך שדרוג מערכות המחשוב במוסדות החינוך עם דגש על התקנת מקרנים בכיתות. 

לפרטים נוספים לחצו כאן
 

מלגות למשלחות לפולין

מדי שנה תלמידי בית ספר התיכון באריאל יוצאים לפולין. זו חוויה עמוקה ומרגשת עבור בני נוער אשר גורמת לחיזוק השייכות הלאומית והזיקה להיסטוריה ולמורשת. ישנם נערים ונערות שזקוקים לסיוע כלכלי על מנת לקחת חלק בשליחות זו. 

לפרטים נוספים לחצו כאן
 

מרכז ארצי להטמעת ערכים ומנהיגות

המרכז הארצי עוסק בהעצמה אישית, מנהיגות, פיתוח עבודת הצוות, ובתהליכי עיבוד קבוצתיים. כל אלה ועוד ברוח סיפורי התנ"ך על מנהיגות ומוסר.למרכז הארצי צוות מקצועי ומיומן בהדרכה על מתקני המרכז הגבוהים והנמוכים, ובזירות פעילות מאתגרות מאוד, שאין דומים להם בישראל. 

לפרטים נוספים לחצו כאן

 

.